Żaluzje fasadowe Poznań

Osłony okienne – rolety i żaluzje

Okno i jego ukierunkowanie to jeden z najważniejszych elementów każdego wnętrza. Ono decyduje o tym, ile światła w ciągu dnia wpada do środka. Bywa znaczącym, czasem dominującym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Jakie firany i zasłony wybrać? Rolety czy żaluzje? – to pytania prawie każdej pani domu. Na uwagę zasługują rolety i żaluzje zewnętrzne, które nie tylko zasłaniają okno, pełnią również funkcję termoizolacyjną i tłumią dochodzący z ulicy hałas.

Zalety rolet zewnętrznych
Ich właściwości termoizolacyjne możemy docenić przede wszystkim zimą. Wyglądają estetycznie i pozwalają oszczędzić na wydatkach związanych z ogrzewaniem domu. Wybór wzorów i kolorów jest duży, sprawdzą się zarówno w bardzo nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji.

Zalety żaluzji fasadowych
Skutecznie chronią zbyt nasłonecznione pomieszczenia przed upałem, przy ich użyciu regulujemy dopływ światła słonecznego, dzięki zmianie kąta ustawienia lameli. Można wyposażyć je w automatyczny napęd oraz czujniki słoneczne i wiatrowe, które zabezpieczają osłonę przed uszkodzeniami, gdy wieje silny wiatr. Coraz nowocześniejszą automatykę można podpiąć do systemu tak zwanego ” domu inteligentnego”. Żaluzje fasadowe Poznań – zapoznaj się z ofertą!

About the author /


Related Articles