Sprawdzone noclegi w Wiśle

Sprawdzone noclegi w Wiśle
Koło Agrotuturystyczne Agrogościna zaprasza do 19 sprawdzonych gospodarstw oferujących noclegi w Wiśle . Tutaj, w ciszy i z dala od hałasu miasta można wypocząć na łonie natury w w pobliżu miejsca gdzie zaczyna się rzeka Wisła. Od ludzi, od wielu lat związanych z tą ziemią, można usłyszeć zapomniane opowieści o tym, jak żyło się dawniej. Tu można też zakosztować dań kuchni regionalnej – żebroczki, fusatych klusek, kit z kapustą i placków ze szpyrkami. Sekret ich przyrządzania jest przekazywany z matki na córkę.

Przygotowano wiele atrakcji: baseny, sauny, wypożyczalnie rowerów, mini place zabaw dla dzieci i wiele innych. Na turystów czekają też zaciszne wiślańskie doliny i górskie szlaki, z których roztacza się przepiękny widok na góry Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. To miejsce wymarzone dla rodzin z dziećmi, które bez trudu pokonają malownicze szlaki.

Po dniu wypełnionym wrażeń, czekają na gości domowe noclegi – począwszy od bogato wyposażonych apartamentów z własnymi łazienkami i aneksami kuchennymi, poprzez dwuosobowe pokoje po tradycyjnie wiejskie chaty z początku XX wieku.

Koło Agroturystyczne „Agrogościna” w Wiśle jest częścią Cieszyńskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Natura”. Za cel obrało propagowanie agroturystyki jako formy wypoczynku oraz pomoc członkom stowarzyszenia w organizowaniu i prowadzeniu tego typu działalności. Wśród członków są gospodarze z wieloletnim stażem jak również Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność.

About the author /


Related Articles