Plany życiowe

Staram się porządkować swoje życie tak, aby w jak największym stopniu realizować swoje marzenia. Szalenie lubię podróże, zatem zależy mi na tym, żeby je często odbywać. Ogólnie rzecz biorąc, turystyka stanowi obiekt moich zainteresowań, więc kładzie silny nacisk na moim życiu.

Lubię podróże bardzo różnorodne. To wcale nie muszą być długie wyjazdy, czasem wystarczy kilka kilometrów, żeby odkryć coś nowego. Uważam, że turystyka nie polega na sztucznym nabijaniu kilometrów, ale na szukaniu rzeczy i miejsc pięknych i docenianiu tego piękna. Dlatego też czasem moje wyjazdy to na przykład krótsze czy dłuższe wyjazdy rowerem albo szybkie wypady autobusem lub pociągiem za miasto.
Niby nie jest to jakieś spektakularne hobby, ale daje mi to wiele radości. Sprawia mi przyjemność odkrywanie czegoś nowego, zwiedzanie nowych miejsc i rozmowy z ludźmi. Turystyka naprawdę może człowiekowi rozjaśnić życie, warto zatem planować o odbywać podróże różnego rodzaju. Wtedy nasze życie od razu stanie się pełniejsze.

About the author /


Related Articles

Jeden komentarz