Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Siedzisz na ławeczce wewnątrz kadłuba niewielkiego samolotu, lecącego na znacznej wysokości. W uszach buczy warkot pracującego silnika. W pewnym momencie drzwi prowadzące na zewnątrz pojazdu otwierają się, a Ty z marszu i bez zastanowienia się wyskakujesz z mknącego w powietrzu samolotu.

Wśród ptaków i obłoków
To nie sen. Przez najbliższe, długie sekundy czeka Cię fantastyczna podróż w ogromnej przestrzeni, kierując się prosto ku ziemi dzięki niezłomnej sile przyciągania. Skoki spadochronowe to świetny sposób na rozładowanie codziennego stresu, a także długofalowe hobby zapewniające ogromne pokłady wrażeń.

Co, gdzie, jak?
Poza komercyjnymi skokami na spadochronie wraz z instruktorem, możemy przejść wymagane do samodzielnych skoków kursy i szkolenia spadochronowe AFF. Takich szkoleń obecnie oferowanych jest niezliczenie dużo i w przystępnych cenach. Według nas naprawdę warto, gdyż nic nie może się równać samodzielnemu lotowi przez kolejne warstwy chmur i zastrzykowi adrenaliny towarzyszącemu otwieraniu spadochronu w końcowej fazie lotu.

About the author /


Related Articles