Kotlina Kłodzka atrakcje

Cudze chwalicie, swego nie znacie

Kotlina Kłodzka to naprawdę niezwykłe miejsce, które każdy powinien odwiedzić. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – te słowa naprawdę często mają potwierdzenie w rzeczywistości. Nasi rodacy znają wszystkie najważniejsze atrakcje Hiszpanii, zwiedzili Włochy wzdłuż i wszerz, co roku latają na inną grecką wyspę a nikt z nich nie był w Kotlinie Kłodzkiej, niektórzy nawet nie wiedzą, gdzie ona dokładnie leży.

A przecież urlop tam będzie dużo tańszy i naprawdę niezwykły! Warto się przekonać o cudowności tych okolic. Na pewno za wspaniały należy uznać fakt, że w okolicy jest mnóstwo pięknych zamków. Warto je odwiedzić i zachwycić się nimi, bo inaczej być nie może. Kotlina Kłodzka atrakcje – te słowa niewątpliwie idą w parze. Muzeum Żaby, Kaplica Czaszek, wody zdrojowe w Kudowie-Zdroju – tam po prostu trzeba być! Nie można też pominąć absolutnie niezwykłych, magicznych i zachwycających Błędnych Skał. Wyglądają naprawdę zaskakująco – jakby były zrobione styropianu lub czegoś innego, mają w sobie taką lekkość. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Wielokrotnie kręcono tam filmy, między innymi drugą część „Opowieści z Narnii”.

„Nie ma takiego miasta jak Londyn. Jest Lądek, Lądek-Zdrój” – kultowa scena z kultowego filmu, którą zna każdy. Po prostu trzeba odwiedzić to miasteczko i napić się kawy na ich przepięknym rynku. No i oczywiście nie lada gratka nie tylko dla pasjonatów militariów – Twierdza Kłodzko. Świetnie zachowana, z bogatą historią i ważną rolą w naszej historii. Kotlina Kłodzka atrakcje – te słowa naprawdę doskonale do siebie pasują.

About the author /


Related Articles