Jaki powinien być dobry hotel

Dobry hotel to z całą pewnością nie taki, w którym zatrzymujemy się dosłownie na kilka dni i już pierwszego dnia mamy ochotę się wymeldować i wyjechać. Dobry hotel to taki, w którym kiedy się zatrzymamy, czujemy się prawie jak w domu i mielibyśmy ochotę zostać nawet dłużej, niż początkowo zamierzaliśmy.
Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrych hoteli jest czystość. Jeśli wchodzimy do pokoju hotelowego i widzimy ładną, świeżą i wyprasowaną pościel, a cały pokój pachnie świeżością, od razu robi to nas dobre wrażenie i mamy świadomość, że dobrze trafiliśmy. Kolejnym wyznacznikiem tego, czy hotel jest dobry jest oczywiście jego obsługa. Wszyscy lubimy być miło obsługiwani.
We współczesnych czasach dobry hotel musi zapewniać też gościom dostęp do internetu i telefonu, a także odpowiednią ilość miejsc parkingowych. Bardzo ważna jest też kwestia serwowanych posiłków. Muszą być one oczywiście smaczne i odpowiednio estetycznie podane. Dobre wrażenie na gościach hotelowych sprawia też otoczenie samego hotelu. Dobrze, jeśli jest on otoczony zielenią, a rośliny jakie posadzone są na zewnątrz są odpowiednio wypielęgnowane.

About the author /


Related Articles