Hotele w Krakowie – hotel Logos

Hotel Logos tworzy tą elitę hoteli krakowskich. Jest on eleganckim i kameralnym hotelem kategorii 3-gwiazdkowej. Zlokalizowany jest w centrum Krakowa, przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy. Hotel jednorazowo może przyjąć 92 gości, którym proponuje 49 pokoi (w tym 2 apartamenty) oraz bogaty zakres usług dodatkowych – od galerii sztuki po gabinetu odnowy biologicznej. Hotel organizuje również zwiedzanie zabytków Krakowa z przewodnikiem, wycieczki do Oświęcimia czy Wieliczki. Można tu także organizować konference i szkolenia.
Sala konferencyjna dla 40 osób jest doskonałym miejscem do przeprowadzania wszelkiego typu szkoleń, narad, spotkań służbowych w samym centrum królewskiego grodu. Sala wyposażona jest w komputer z dostępem do internetu, rzutnik pisma, TV, video, flipchart.

Hotel Logos, jako jeden z nielicznych hoteli w Krakowie, przy wysokich standardach obsługi zapewnia niezapomnianą domową atmosferę.
Polskie Zrzeszenie Hoteli potwierdziło jakość świadczonych usług oraz poziomem kultury obsługi swoją rekomendacją. Spośród 77 hoteli w Krakowie polecane są tylko dwa obiekty – wśród nich jest hotel Logos.

About the author /