1kv Przejezdne podesty

Bezpieczne podesty w przydomowym ogródku

W każdym przydomowym ogródku prędzej czy później pojawiają się różnego typu altany lub pergole. Często stawiamy tam również betonowe donice, budujemy wygodne tarasy lub staramy się w jakiś inny sposób sprawić, aby najbliższe otoczenie domu było nie tylko ładne, ale również i praktyczne oraz funkcjonalne. W niektórych przypadku staramy się podnieść nieco wysokość, na której będziemy potem sadzili rośliny lub też po prostu chcemy podzielić przestrzeń w określony sposób. Stawiamy więc specjalne podesty, na których będą następnie ustawiane donice lub też będziemy starali się organizować grządki i rabaty w taki sposób, aby stanowiły one również ciekawą kompozycję.

Decydując się budowę różnego rodzaju konstrukcji, które mają nam posłużyć jako platformy nośne lub podesty, musimy wziąć pod uwagę nie tylko estetykę takiego rozwiązania, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwo. Niezależnie od tego w jaki sposób mają przebiegać takie podniesione rabaty czy też jak będziemy chcieli ustawiać betonowe donice na rośliny, zawsze zadbajmy o to, aby były one przede wszystkim bezpieczne.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

About the author /


Related Articles